Calciomercato) Manchester United Andreas Pereira zhvilloi bisedime me Santos për një kalim te klubi brazilian në janar, por switch “nuk ishte e mundur”.

4月 2, 2019 9:58 pm Published by

Germany vs Serbisë (e mërkurë) – talkSPORT 2 Kazakhstan vs Skoci (e enjte) – talkSPORT 2 Angli vs Republika Çeke (e premte) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (e shtunë) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (e shtunë) – talkSPORT 2 Gibraltar vs Republika e Irlandës (e shtunë) – talkSPORT 2 San Marino vs Skoci (e diel) – talkSPORT 2 Holandë vs Gjermani (e diel) – talkSPORT 2 “në shkallë të parë, ai ishte i interesuar në Valladolid në Spanjë, por një biznesmen francez erdhi në kontakt me Tottenham dhe ne kemi nënshkruar një parakontratë. “lojtari vetë e përshkroi atë si” një e papritur e madhe që i është dhënë për mua, që shumë pak njerëz të rinj kanë këtu në Bolivi ‘.
talkSPORT.com kap tërë fundit transferimit thashetheme e dhe lajmin të lartë të futbollit nga letrat dhe së enjtes online, duke shfaqur Chelsea, Liverpool dhe Manchester United thashethemet … 4 Chelsea do të kërkojë më shumë se £ 100million nga Real Madrid për Eden Hazard, nëse klubi spanjoll në fund të bërë një lëvizje për ACE belg këtë verë. (London Evening Standard) Por, Real Madrid janë duke shpresuar për të nënshkruar Hazard për më pak se kaq, dhe në plan të përdorin Isco apo Marco Asensio si makeweights në marrëveshje. (Daily Mail) Blutë janë duke mbajtur një sy në situatën e Philippe Coutinho së në Barcelonë, si ata kërkoni për zëvendësime të mundshme për Hazard. (The Independent) 4 Eden Hazard ka thënë se ka marrë një vendim mbi të ardhmen e tij 4 Mund Ish-ylli i Liverpoolit Coutinho zëvendësojë atë në Chelsea?

Menaxheri i Liverpool Jurgen Klopp do të kërkojë përforcime mbrojtëse kur merkatos hapet. (Sun) Manchester United mund të bëjë Real Madrid qendra-mbrapa Raphael Varane objektivin e tyre të lartë për dritare verës. (Manchester Evening News) Tottenham janë të interesuar në mesfushorin e Leicester City James Maddison si një zëvendësim potencial për Christian Eriksen, në qoftë se e lë Danimarkë ndërkombëtare në verë. (Daily Mirror) Arsenal tashmë janë duke bërë plane për të lëvizur për Genk anësorin Leandro Trossard në merkaton e verës. (Football.London) 4 James Maddison thuhet se është një objektiv për Spurs Manchester United dhe Manchester City janë të dyja të interesuar përpara Fiorentina Federico Chiesa, por 21-vjeçari italian është kërkuar edhe nga Inter, Juventus, Bayern Munich dhe Real madrid. out-of-favor mesfushori (Calciomercato) Manchester United Andreas Pereira zhvilloi bisedime me Santos për një kalim te klubi brazilian në janar, por switch “nuk ishte e mundur”. ardhmen (Daily Star) Ryan Sessegnon së në Fulham ende nuk është seured, me 18-vjeçari ende për të rënë dakord një kontratë të re pavarësisht që negociatat e filluar vitin e kaluar. I riu me dhunti të shumta ka më pak se 18 muaj të mbetura në kontratën e tij aktuale. (London Evening Standard) Transferi FUNDIT PËR TALKSPORT.COM GOSSIP Man lëvizje të Bashkuara për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs kohë përditësim për një Spurs Kruse në bie verore për Gjermani Ace – katër vjet pasi ai kundërshtoi atyre Pog-bye?

Solskjaer tha nga ekspert ai duhet të përdorë Pogba për të dërguar mesazhin se në skuadrën Man Bashkuara të sjellë ata përsëri Tottenham duhet të ri-shenjë Bale ‘fituesve dhe Modric, sugjeron ish-Spurs njeri gossip lajmeve ardhmja Coutinho Faqja e para në Spanjë si United lidhur me ex- Liverpool ylli i zbuloi shtatë lojtarë Tottenham kanë vëzhguar përpara kalimtar të verës mosmarrëveshje dritare zbuluar 14 lojtarët më të mundshme për të nënshkruar për Man United këtë verë french lidhja Real Madrid plot £ 125 milion ofertën Paul Pogba, pasi ai zbulon Zidane ‘ëndrrën’
Tyson Fury pretendon Jarrell Miller poshtë shtatë herë gjatë mësimi para se të dërgonte paketim amerikan pas vetëm një ditë.

Miller, 30, ishte javën e kaluar konfirmua si kundërshtar tjetër kampion peshë e rëndë e Anthony Josiut dhe do të sfidojë atë për WBA, IBF dhe WBO titujt e tij në Madison Square Garden, New York në qershor 1. 2 Jarrell Miller do të përballet AJ në New York Fury, The ish-kampion peshë e rëndë botërore, tani ka zbuluar se ai punësuar Miller gjithë rrugën prapa në vitin 2011 si një partner mësimi, me qëllim të tij qenë në kampin e tij për të paktën dy javë. “Unë kam qenë në shtëpi në Morecambe dhe kam nevojë për një partner mësimi,” Fury tha, siç citohet nga The Sun. “Personi i parë që doli në mendje ishte Jarrell Miller, kam menduar se ai do të jetë mësimi i mirë për mua. “Natyrisht unë nuk ishte një kampion i botës në atë kohë, ai erdhi mbi të Morecambe dhe ne debatoi në një palestër lokale. “Unë nuk jam duke shkuar për të shkuar në shumë detaje, por unë punësuar atë për dy javë mësimi, unë përfundoi duke dërguar atë përsëri në shtëpi pas një ditë mësimi. FUNDIT boks NEWS START përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datën e re e mundshëm për të ardhshëm Reporter lufta VEPRIMIT Callum Smith puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ në veprat Eddie Hearn zbulon kur ne mund të shohim Anthony Joshua luftuar Oleksandr Usyk Amir Khan’t Amir Khan shpjegon se pse ai ishte aq i varfër në luftën e fundit me Samuel Vargas çfarë tjetër?

Tyson Fury trajner zbulon që lufta është më e mundshme të ardhshëm: Joshua ose Wilder i mërzitur tarifat kartë makinë krahasim që vjen? Khan paralajmëron Crawford e “shokut të madh”, nëse ai e mbikëqyr atë për luftën e ardhshme super “I vënë atë poshtë shtatë herë në ndeshje boksi e parë dhe kam dërguar atë në shtëpi paketim përsëri në SHBA.” Miller, një ish-kickboxer, është i pamposhtur në 24 lufton si një profesionist, por ishte objektivin e katërt-zgjedhje Josiut, pas një marrëveshje për të luftuar një nga Deontay Wilder, Dillian Whyte apo Fury nuk mund të rënë dakord. “Jarrell është nga Brooklyn dhe stuff like that, por ata nuk e di edhe atë në qytetin e tij”, ka thënë kampioni WBC Wilder e Miller për talkSPORT. “Ai nuk është një emër që është zhvilluar në treg këtu kështu që për mua, unë nuk mendoj se kjo është gonna të jetë një sy të madh për të, sepse edhe Anthony nuk është edhe aq e njohur këtu në Amerikë. “Njerëzit që nuk e njohin atë, ata e dinë në lidhje me $ 50million, ata e dinë në lidhje me historinë e banesë $ 15million dhe pse lufta nuk po ndodh.

2 Fury thotë ai vuri Miller poshtë shtatë herë në mësimi “Kështu që unë nuk mendoj se ata janë gonna të pranojnë atë shumë mirë, por ne jemi gonna të shohim.” Çuditërisht, Fury ishte më kompliment e periudhë, e cila do të shihni Joshua bëjë debutimin e tij në të gjithë pellg. “Unë mendoj se është një luftë e mirë. Dy luftëtarët pamposhtur dhe mund të më të mirë njeriu të fitojë “, ka thënë Fury. “Unë nuk jam do të rri këtu dhe skorje atë, kjo është një luftë e madhe boks, duke mbrojtur një kampionat botëror. “Jarrell dhe të shkoj rrugën prapa në vitin 2011, ai është një djalë i mirë – Unë e kam njohur atë për një kohë të gjatë. “I uroj atij të gjitha shumë më e mirë që në luftën, por në fund të ditës unë shpresoj Anthony Joshua knocks atë në javën e ardhshme, për shkak se ai është një djalosh britanik dhe unë shpresoj se ai fiton.”
ardhmja England Boss Gareth Southgate me Tre Luanët nuk varet nga sfiduese për të fituar Kupën e Botës 2018.

Greg Clarke, kryetari i Federatës së Futbollit të (FA), është refuzuar për të vendosur objektiva për 46-vjeçar përpara turneut të tij të parë të lartë ndërkombëtar në Rusi. Pas showings zhgënjyese në Euro 2016 dhe Kupën e Botës 2014, Southgate do të pritet të përparojë më tej se paraardhësi i tij, Roy Hodgson.

Categorised in: news

This post was written by 管理者

Comments are closed here.